W dzisiejszych czasach klienci e-sklepów stali się niezwykle wymagający. Wynik to oczywiście z faktu, iż liczba e-sklepów jest niezwykle duża, dlatego też wszyscy przedsiębiorcy działający w tej branży muszą dokładać wszelkich starań, aby ich oferta była dostosowana do potrzeb i oczekiwań możliwie najszerszego grona odbiorców. Wśród rozwiązań, które powinny posiadać nowoczesne e-sklepy, często wspomina się o możliwości robienia zakupów na raty. Stanowi to ogromne udogodnienie, ponieważ dzięki temu klient zainteresowany zakupem konkretnego produktu nie musi od razu uiszczać całej należnej kwoty. W poniższym artykule wyjaśniamy, dlaczego raty dla firmy od PragmaGO to klucz do większej sprzedaży.

Zakupy na raty – dlaczego cieszą się dużą popularnością? 

Zakupy na raty to rozwiązanie, które cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród klientów indywidualnych jak i w formule B2B. Ogromne zainteresowanie takim rozwiązaniem jest oczywiście spowodowane tym, iż dzięki niemu można zaopatrzyć się w określone produkty bądź usługi bez konieczności natychmiastowe uiszczania całej należnej sumy pieniędzy sprzedawcy.

Z takiego rozwiązania często korzystają podmioty, które długo oczekują na spłatę wystawionych przez siebie faktur, a jednocześnie mają duże potrzeby, np. związane z koniecznością zakupu materiałów czy skorzystaniem z określonych rodzajów usług. Jedną z renomowanych firm, która oferuje możliwość zaoferowania klientom zakupów na raty przez właścicieli sklepów, jest PragmaGO. 

Raty dla biznesu – co trzeba wiedzieć o tym rozwiązaniu? 

PragmaGO to profesjonalna firma działająca na rynku finansowym, która posiada bardzo szeroką ofertę różnego rodzaju rozwiązań płatniczych. Jedną z nich są raty dla firm. Jest to doskonała opcja dla każdego przedsiębiorcy, który jest pytany przez swoich klientów o możliwość skorzystania z opcji rozłożenia płatności na dogodne raty. 

Najważniejsze jest to, że omawiany model współpracy polega na tym, iż przedsiębiorca korzystający z niego nie musi angażować własnego kapitału. Zasady są następujące: kupujący składa zamówienie bez konieczności jego opłacania od razu i wybiera liczbę rat, z kolei sprzedający otrzymuje pieniądze błyskawicznie, od PragmaGO. Liczba rat to spłaty jest zróżnicowana – może wynieść 3, 6, 9, 12, 24 lub 36 rat. Warto też nadmienić, iż kwota możliwego uzyskania odnawialnego limitu finansowania wynosi nawet 100 000 zł.

Raty dla biznesu – dlaczego warto się zdecydować? 

Wprowadzenie wyjątkowo wygodnej formy płatności, jaką są raty, może przynieść przedsiębiorcy ogromną liczbę wymiernych korzyści. Przede wszystkim, wprowadzenie rat może poskutkować nawet trzykrotnym wzrostem średniej wartości koszyka. Jeśli klienci nie muszą płacić od razu, znacznie chętniej kupują oraz jednocześnie wydają dużo więcej. 

Dostępność rat powoduje również, że rośnie liczba powracających klientów. Aż 81 procent klientów, którzy korzystają z metod opracowanych przez PragmaGO, powtórnie dokonuje zakupów w sklepach, które oferują płatności w formie ratalnej. 

Dowiedz się więcej na https://pragmago.tech/pl/ 


Dodaj komentarz